Chwila, ładujemy stronę...

Oferta dla

Biznesu

Gadżety reklamowe This is me – Spersonalizowana walizka jako gadżet reklamowy Podarunki dla klientów w postaci prezentów, gadżetów oraz upominków są stałym elementem promocji i profesjonalnej obsługi klienta. Mimo, że na rynku jest już prawie wszystko, firmy najczęściej podążają utartą ścieżką kalendarzy, długopisów, prostych urządzeń z pamięcią przenośną etc.

Napisz na biznes@thisisme.pl lub skorzystaj z formularza

OFERUJEMY

Jeżeli chcesz zamówić więcej walizek np. dla swojej firmy, fundacji czy organizacji. Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci z projektem oraz wycenimy.

WSPÓŁPRACUJEMY

Poszukujesz sprawdzonego partnera do Twojego biznesu i chciałbyś zacząć sprzedawać walizki This is me, skontaktuj się z nami.

Oryginalność

Walizka kojarzy się raczej z cięższym bagażem, pakowaniem, noszeniem. Marka This is me wychodzi naprzeciw utartym schematom, proponując spersonalizowane walizki This is me jako prezent, czy dodatek promocyjny. Lekka, funkcjonalna walizka ze zdjęciem logo Twojej marki na froncie zbuduje nowoczesny i wyrazisty wizerunek firmy, podróżujący wszędzie z Twoim klientem. Bez znaczenia, czy działasz na rynku motoryzacyjnym, sukien ślubnych, prowadzisz drużynę sportową, szkółkę żeglarską, czy językową. Liczy się kreatywność i indywidualne preferencje klienta. Zainspiruj się szalonymi kolorami i postaciami z bajek dla przedszkolaków albo wyrazistym logo żeglarskim.

Komunikacja

Spersonalizowane walizki This is me pojawiają się na imprezach firmowych, zjazdach plenerowych, eventach okolicznościowych w barwach korporacyjnych, w różnych kompozycjach. Pracownicy mają dostęp do wewnętrznych sklepików internetowych, w których mogą zakupić walizki ze zdjęciem logo firmy albo zaprojektować własne zdjęcie frontowe. W zależności od upodobań, mogą wykorzystać zdjęcia rodziny, dzieci, szczególne momenty z wakacji, wspinaczek górskich, czy spływów kajakowych. Stwórz przyjazne i inspirujące otoczenie i dla swoich pracowników dzięki walizce This is me.

Kontakt dla biznesu

Zapraszamy do kontaktu jeżeli szukasz sprawdzone partnera biznesowego.

Robert Frankowski
Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

T: +48 511 243 088
E: robert.frankowski@thisisme.pl

Porozmawiajmy!