Chwila, ładujemy stronę...

INDYWIDUALIZM, KREATYWNOŚĆ, INSPIRACJA

Czy tylko za pomocą stroju, butów, czy dodatków można wyrazić swoją własną, indywidualną osobowość, zbudować rozpoznawalny styl? Już nie tylko.
This is me to nowatorska walizka, która daje nieograniczone możliwości stworzenia niepowtarzalnego wizerunku. Dzięki zastosowanej technologii już dzisiaj możesz mieć walizkę z dowolnie wybranym frontem, odzwierciedlającym Twoje inspiracje, fantazje i pomysłowość.

Dzięki zastosowanej technologii już dzisiaj możesz mieć walizkę z dowolnie wybranym frontem, odzwierciedlającym Twoje inspiracje, fantazje i pomysłowość. Wystarczy, że dostarczysz nam swoje zdjęcie, logo czy wzór. Skorzystaj również z gotowych propozycji, wybierając spośród milionów obrazów dostępnych w banku zdjęć. Jeśli lubisz projektować, zabawę z kolorami, formami, walizka This is me skierowana jest właśnie do Ciebie! Jeśli lubisz wyróżniać się spośród innych, szukasz nieszablonowych rozwiązań reklamowych, walizka This is me jest Twoim nowym Facebookiem na kółkach!
This is me to nowa marka na rynku, zbudowana na bazie kilkunastu lat doświadczeń firmy działającej na rynku walizek i toreb podróżnych w Europie Środkowo-Wschodniej. W swoim portfolio posiadamy liderów branży, m.in. tradycyjną markę walizek i toreb podróżnych Bubule oraz nowatorski produkt, spersonalizowaną walizkę This is me. Marka This is me powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie odbiorców na rozwiązania niestandardowe, wyróżniające się charakterystycznym designem. Funkcjonale i w dobrej jakości oraz przede wszystkim maksymalnie dostosowane do indywidualnych preferencji.
Nasz produkt, walizka This is me posiada ochronę patentową w Unii Europejskiej (Urząd Harmonizacji Rynku Wewnętrznego Znaki Towarowe I Wzory 002479097-0001). Przeznaczony jest zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Działamy szybko i sprawnie, dzięki zorganizowanej sieci sklepów w centrach handlowych, sklepów internetowych oraz przedstawicieli handlowych. Wszystkie produkty mają dwuletnią gwarancję, dostarczane są w ciągu 5 dni roboczych. Przy zakupie większej ilości stosujemy rabaty w oparciu o wielkość zamówienia.